Бажання
Додайте товари до списку бажань
Обладнання та рішення для Бізнесу - з Договором, безготівково!
0
Мій кошик

Професійні телевізори, LCD і LED-панелі, ПЗ для комерційного відеоконтенту

Відеовітріни, відеоборди, медіафасади

До 90% інформації з зовнішнього світу людина сприймає через очі. Тож не дивно, що з розвитком технології, обладнання для відображення відео стало найважливішим інструментом подачі інформації і створення емоцій. І, звичайно ж, такий потужний інструмент став широко використовуватися суспільством в побуті, бізнесі, архітектурі ...

Рекламний телевізор для рітейлу

Замість того, щоб довго і нудно розповідати про переваги - покажи їх!
Демонстрація відеоконтенту - найбільш ефективний спосіб реклами, адже більшість людей - візуали. Доведено, що 60% клієнтів з більшою ймовірністю куплять продукт або послугу якщо подивляться про нього рекламне відео, адже це набагато переконливіше сухого текстового опису. На початку 21 століття відеовітріни, телевізори для реклами, рекламні відеофасади стали звичним атрибутом роздрібної торгівлі. Рекламні телевізори, LCD і LED-панелі широко застосовуються в кафе і магазинах для залучення уваги потенційних покупців до торгової точки, для реклами сезонних і поточних акційних пропозицій, реклами окремих товарів. Барвистий ролик на рекламному телевізорі в торговому залі або у вітрині чудово доносить інформацію до клієнта, переконує і продає! При цьому управляти запуском мотивуючого контенту можна віддалено і не залежно від кількості та місця розташування точок демонстрації відео. Даєш телевізор для реклами в магазин!

Відеостіни

Відеостіна, в общем-то, річ банальна. Великі компанії вже давно прикрашають свої холи, зали і конференц-зали ведеостенамі самих різних розмірів. Однак з середини 2010 років технічний прогрес позначився і на відеопанелях. По-перше, сучасні панелі для відеостін не мають рамок і стикуються один з одним без зазорів, що істотно покращує сприйняття відеоконтенту. По-друге, сучасні відео стіни можуть мати не прямокутну форму, що дає можливість перетворити відео стіну зі звичного об'єкта для відтворення відео в оригінальний предмет інтер'єру, і навіть - на витвір мистецтва!

LED і microLED екрани для кінотеатрів

Поява професійних відеопанелей на світлодіодах (LED, microLED) значно вплинуло на кон'юнктуру ринку домашніх і комерційних кінотеатрів. Переваги картинки на LED і microLED екранах, а саме: абсолютно чорний колір, висока яскравість, чіткість і широкий колірний діапазон очікувано стали поштовхом для розвитку кінотеатрів нового типу - кінотеатрів з LED-екранами, число яких в світі невпинно зростає. Досвід від перегляду розважального контенту на LED і microLED екранах не зрівняється ні з чим. Такого якісної картинки ви ще не бачили.
Крім застосування в комерційних кінотеатрах LED-технологія дала поштовх розвитку сегмента Luxury - телевізорів (точніше - домашніх екранів-кінотеатрів). Якщо діагональ сучасного найбільшого телевізора зазвичай не перевищує 110 дюймів (2.8 м), то для багатьох поціновувачів відео є можливість зібрати телевізор (домашній кінотеатр) з microLED панелей з діагоналлю до 5 метрів! І не питайте скільки це коштує якщо у вас немає зайвого мільйона доларів ...

Медіафасади в архітектурі

Прогрес в технології виробництва світлодіодів і LED-панелей на їх основі привів до появи збірних світлодіодних екранів великої площі. На стільки великих, що вони цілком доречно виглядають як фасадів багатоповерхових будівель. Поширення LED-панелей на фасадах будівель продиктовано двома вражаючими можливостями: можливістю демонструвати рекламу на дійсно великих екранах, і можливістю впливати на емоційне сприйняття міського середовища. І якщо з першою можливістю все більш-менш ясно, адже реклама залишається рекламою незалежно від розміру екрану, то можливість застосовувати світлодіодні панелі для оформлення архітектурних об'єктів і цілих міських локацій є абсолютно новим явищем. Потрібно також відзначити, що крім розмірів, сучасні технології можуть забезпечити панелі найвищу яскравість і стійкість до різних погодних умов. LED-панелі для використання на вулиці можуть показувати яскраву картинку навіть під прямими сонячними jrпроменями, і справно працювати в діапазоні температур від -20 до +50 градусів за Цельсієм. Підсумувавши, можна сказати, що завдяки технічному прогресу, в 21 столітті відеофасади (медіафасади) стають є новим потужним інструментом в архітектурі і урбанізм.

Kvanto.com.ua 
 

Вгору