Kvanto.com.ua - електронний майданчик для комплексного забезпечення ритейлерів електронним торговим обладнанням і рішеннями "під ключ", від провідних світових виробників. На нашому сайті ви можете купити РРО (касові апарати та фіскальні принтери), POS-моноблоки і спеціалізовані касові ПК, сканери штрих-коду, ваги всіх типів, термінали збору даних, грошові ящики, принтери етикетки, чекові принтери, і інше обладнання необхідне магазинах для організації роздрібної торгівлі.

УВАГА: Kvanto.com.ua - чисто інформаційний ресурс, без можливостей on-line оплати товарів. Оплата товару здійснюється на підставі рахунку-фактури, виписаної по вашій заявці.

Крім обладнання ви можете придбати програмне забезпечення, яке встановлюється на касі для організації процесу продажу товарів.

Наші фахівці нададуть допомогу у виборі найбільш відповідного варіанту обладнання, проконсультують з питань, пов'язаних з інтеграцією (касової програми і програми для бухгалтерського обліку), за сервісом РРО та іншими відокремленими питань.

У нас представлено обладнання різних цінових категорій. У виборі кращого варіанту допоможе наш фахівець. На сайті представлена ​​продукція Toshiba, Wincor, NCR, Zebra, Datalogic, TSC, Argox та інших відомих виробників.