У XXI столітті LED-панелі перестали бути виключно елементом зовнішньої реклами. Створені на їх основі відеофасади (медіафасади) стають важливим елементом архітектурного рішення, що визначає дизайн не тільки архітектурної споруди, а й впливає на міський ландшафт і навколишню середу.
Можна стверджувати, що широке застосування відеофасадов (медіафасадов) продиктовано не тільки бізнес-доцільністю, а й можливість архітекторів використовувати новий інструмент для створення сучасних архітектурних форм.

mediafasad

Можливість відображення динамічного відеоконтенту, що потенційно сильно впливає на емоційний стан людини, поєднується з тенденцією становлення т.зв. «Адаптивного міського ландшафту», що реагує на найрізноманітніші чинники: від погоди до соціальних явищ. Яскравий перфоманс на фасаді будівлі в честь свята? - запросто! Політична реклама з нагоди виборів? -, будь ласка. Зігріваюче душу відео в похмурий день для залучення відвідувачів? - чому ні?! Відеофасади (медіафасади) в руках майстра-архітектора стають потужним інструментом!

Відеофасади (медіафасади) як інструмент бізнесу

Відеофасади не тільки прикрашають архітектурний об'єкт або локацію, а й широко використовуються бізнесом для отримання прибутку. Опускаючи очевидну бізнес-мотивацію демонстрації платної відеореклами на LED-фасадах архітектурних споруд, виділимо менш очевидні бізнес-завдання,  що успішно вирішуються застосуванням медіафасадов (LED-фасадів):

  • Підвищення впізнаваності окремого об'єкта (важливо, наприклад, для підвищення відвідуваності торгово-розважальних центрів, бізнес-центрів)
  • Підвищення впізнаваності локації в цілому (важливо для залучення потоку туристів)

Можна резюмувати, що в застосуванні LED-фасадів зацікавлені як архітектори так і бізнес, і це сприяє стрімкому зростанню кількості об'єктів, що використовують медіафасади.

Інтерактивні відеофасади (медіафасади)

Відеофасад може не тільки відображати контент, але і взаємодіяти з глядачем! Можна взаємодіяти з медіаконтентом за допомогою:

  • спеціального ПЗ, яке користувач може завантажити на свій мобільний телефон. Наприклад, користувач може вибрати відеосюжет для відображення на LED-фасаді в заздалегідь визначений час. Таку послугу легко монетизувати, пропонуючи платне ПЗ потенційним туристам!
  • Системи датчиків, що відстежують та передають інформацію про наявність, місцезнаходження або швидкості руху потенційного глядача.

Ідея - Проект - Технічне завдання - Бюджет - Реалізація

Відеофасад (медіафасади, LED-фасад) - цифрова палітра сучасного архітектора-оформлювача. Варіанти застосування відеофасадов дуже різноманітні, а результат обмежений лише фантазією архітектора і звичайно, бюджетом замовника. Якщо у вас є Ідея - ми з радістю приймемо участь у всіх етапах перетворення її в архітектурну форму, в знакове місце міського ландшафту.

Конкретизація технічного завдання, має найважливіше значення для подальшого формування бюджету. Саме тому важливо залучення володіє технологією партнера ще на стадії формування концепції проекту, коли максимально важливо оперувати різними варіантами реалізації ідеї і приблизними цінами цих варіантів. Залучайте нас для спільної роботи над проектом!
Для призначення зустрічі - зв'яжіться з нами по телефонах, вказаних на сайті.