Телевізори для магазину або ресторану

Використовуйте бізнес-телевізори для відображення контенту, необхідного для зростання вашого бізнесу.

Перед переходом у каталог телевізорів для магазину або ресторану рекоменвано ознайомитись із інформацією нижче

Особливість телевізорів для бізнесу

  • розрахований на використання в режимах 16/7 або 24/7 (16 або 24 години в день, 7 днів на тиждень)
  • сумісні з програмним забезпеченням, що забезпечує контроль доступу та широкий набір дизайнерських шаблонів (рекламних заставок на TV) для різних напрямків бізнесу.

Можливості ПО для бізнес-телевізорів, на прикладі Samsung Business TV App

Samsung Business TV App безкоштовне ПО, доступне на Google Play Market встановлюється на телефон з Android, забезпечує контроль будь-яких телевізорів Samsung серії Business, доступних для з'єднання з телефоном по Wi-Fi. Програма Samsung Business TV App володіє досить значним функціоналом:

Контроль несанкціонованого доступу до телевізора:

  • Установка пароля доступу до ТV
  • Блокування на читання USB-носіїв
  • Блокування «кнопки» включення / вимикання ТV

Функціонал створення і управління контентом, забезпечує доступ до:

  • Бібліотеки зображень (по темам: Випічка і закуски, Напої, Свіжа їжа, Гамбургер, Колірна гамма, Пейзаж)
  • Готових дизайнерських шаблонів (по темам: Ресторан, Медицина, Краса і Здоров'я, Мода, Роздрібна торгівля, Продажі, Особливий випадок, Освіта). Доступна сортування шаблонів за темами або за макетом (види макетів: Одне зображення і текст, Два зображення і текст, Три зображення і текст, Меню, Текст, Реклама зі вставкою ТV-трансляції, Довільний вміст)
  • Можливість редагувати готові шаблони включає додавання і обрізку довільних зображень, зміна тексту
  • Можливість зберігати змінені шаблони як готові для TV оголошення (оголошення - це все перероблені шаблони (створені користувачем "оголошення") зберігаються в розділі «Мої оголошення»
  • Готові оголошення можна демонструвати в режимі слайд-шоу з інтервалом від 1 секунди до 1 години.

У разі необхідності керування контентом не локально (в конкретному магазині), а мережі віддалених один від одного телевізорів замість застосунку Business TV App, Samsung пропонує використовувати більш функціональне рішення Magicinfo. В цьому випадку телевізор (або професійна панель) повинні підтримувати функцію віддаленого керування. Більш детальну інформацію про переваги та варіанти використання Magicinfo вас проконсультують менеджери kvanto.com.ua

Вибираючи телевізор серії Business і використовуючи фірмове програмне забезпечення, ви отримуєте не просто засіб відображення, але потужний і простий у використанні маркетинговий інструмент для залучення уваги відвідувачів магазину або ресторану, який покликаний забезпечити, в кінцевому підсумку, зростання доходу і збільшення вашого прибутку.

Фахівці KVANTO виконують доставку, монтаж та налагодження телевізора, надають підтримку в питаннях, пов'язаних зі створенням і запуском рекламного контента за допомогою Samsung Business TV App.

У нашому каталозі можна дізнатися ціну, вибрати і купити телевізор для магазину або ресторану.

Перейти в каталог телевізорів для магазину або ресторану