Бажання
Додайте товари до списку бажань
Обладнання та рішення для Бізнесу - з Договором, безготівково!
0
Мій кошик

Кінотеатры MicroLED від 146"

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кінотеатри Samsung The Wall microLED

Діагоналі найбільших телевізорів і відеопанелей зазвичай не перевищують 100 - 110 дюймів (2,54 м - 2,79) м, при цьому навіть такі відеоекрани зовсім не просто доставити і встановлювати через дуже значні габарити та масу. Тим не менш, існують комерційні та домашні кінотеатри з екранами значно (!) більшої діагоналі. Це не просто екрани або найбільші microLED телевізори, а професійні рішення для перегляду відеоконтенту, що складаються з:

 • Екрану The Wall на базі microLED-відеопанелей, для відображення відеоконтенту
 • Конструкції для підлогового або настінного монтажу екрану
 • Професійна система звукового супроводу
 • Окремого TV тюнера / відеоконцентратора для прийому телевізійних програм та відеосигналу від різних джерел (від комп'ютерів та відеоприставок, з локальної комп'ютерної мережі та мережі Internet)

Поєднавши (у відповідному приміщенні) всі компоненти ми отримаємо сучасний кінотеатр, перегляд відеоконтенту в якому подарує вам справжнє задоволення! Адже і звук і картинка будуть максимально якісними… Але про все по порядку…

Samsung The Wall microLED

The Wall – складовий відеоекран високої роздільної здатності (від 4К) різних розмірів та форм для відеостін, домашніх кінотеатрів або комерційних кінотеатрів, на базі окремих microLED панелей Samsung. The Wall складається з окремих невеликих прямокутних екранів що щільно поєднуються між собою. Загалом, екрани The Wall мають значно кращі характеристики в порівнянні з екранами, що використовують сучасні технології OLED та QLED. Екрани та телевізори microLED забезпечують:

 • Велику яскравість,
 • Більш широке охоплення кольорів,
 • Ідеальну передачу темних півтонів та абсолютно чорного кольору,
 • Не змінюються (не вигоряють) з часом.

Технологія настільки багатообіцяюча, що, крім Samsung, в microLED інвестують і інші передові компанії, наприклад Apple та LG.

То чому за всіх своїх переваг технологія microLED не знайшла поширення в масових продуктах (телевізорах та телефонах)? Вся справа у ціні. На сьогоднішній день екрани microLED на порядок (!) дорожчі за екрани OLED та QLED… Рівень цін ви зможете оцінити, переглянувши відповідний розділ нашого каталогу.

Ну а якщо замовник не обмежений у грошах і хоче купити найбільший телевізор? (…чи найкращий у світі телевізор? …чи власний кінотеатр?)

Тоді Samsung The Wall - саме те, що потрібно!

З екраном зрозуміло, а як що до звуку?

Системи HARMAN Professional's JBL Sculpted Surround та професійні саундбари Samsung

The Wall – рішення виключно для відображення відео, в ньому не передбачено приймач TV-сигналу, немає smart-функцій, і немає вбудованих колонок та пульта дистанційного керування, як у звичайних телевізорах. Але це не біда. Адже The Wall це, по суті, лише частина рішення, що відповідає лише відображення відеосигналу.

За якісний звуковий супровід відповідають системи:

 • Для домашніх систем з екраном діагоналлю до 196` (5м): Професійні саундбари Samsung
 • Для домашніх та приватних кінотеатрів з екраном діагоналлю 5м та більше: система об'ємного звучання з технологією HARMAN Professional JBL Sculpted Surround.

Обидві системи забезпечують неперевершене звучання, але розраховані на різні площі приміщення. Саундбари Samsung відрізняються компактністю і не викличуть проблем із встановленням, розраховані на застосування у будинку, а друга система складається з більшої кількості елементів та підійде для застосування у комерційних кінозалах.

Складання та калібрування кінотеатрів Samsung microLED

Екрани великих телевізорів та кінотеатрів збираються із окремих microLED-панелей. Залежно від кріплення до підлоги або вертикальної стіни застосовуються різні види спеціальних рам Samsung, що є частиною рішення The Wall. Після складання екрану кожна панель microLED калібрується. На цьому етапі, за допомогою спеціального інструменту та програмного забезпечення, фахівці Samsung домагаються абсолютно ідентичної передачі відтінків усіма microLED-панелями.

Купити кінотеатр або телевізор Samsung microLED 144" та більше

Кvanto.com.ua - каталог офіційного дилера відеопанелей, телевізорів та рішень Samsung. Співпраця з нами - найкоротший шлях для придбання телевізорів microLED і кінотеатрів The Wall. Окрім постачання екранів ми забезпечимо постачання супутнього обладнання - акустичних систем та тюнерів тощо, візьмемо на себе доставку та монтаж всього комплексу.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору
,