Бажання
Додайте товари до списку бажань
Обладнання та рішення для Бізнесу - з Договором, безготівково!
0
Мій кошик

Каси самообслуговування. Консалтинг. Автоматизація. Сервіис

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Каси самообслуговування

Навіщо автоматизувати магазин за допомогою кас самообслуговування?

Керуючі супермаркетів, для економії, часто мінімізують число одночасно працюючих кас, що тягне за собою появу черг, наприклад, вранці і після закінчення робочого дня, в так звані години пік. Розгромна замовна стаття чергу на 100% вказує, що в цей самий момент бізнес несе втрати. Власник недоотримує виручку, так як стикається з:

  • небажанням клієнта вийти з черги на касі, якщо він, несподівано, згадує про те, що щось не купив;
  • повною відмовою від покупки, якщо покупець спостерігає велику чергу. Він просто купить в іншому магазині, який попадеться йому на шляху;
  • скорочує числа товарів, що купуються до мінімально кількості, тільки для того що б скористатися "швидкої" касою "до 5 товарів".

Очевидним для власника рішенням описаної вище проблеми, викликаної появою черг, стало б залучення додаткової робочої сили (касирів). Однак виклик касира на кілька годин в день - дороге задоволення. Де ж оптимальна пропорція між кількістю працюючих кас і виручкою супермаркету? Керівництво магазину, звичайно, має свою думку про цю проблему, і привертає касирів на свій розсуд. Але проблему це не вирішує. Надійне рішення проблеми появи черг вранці і після роботи - автоматизація магазину касами самообслуговування.

Багаторічний досвід автоматизації абсолютно різних торгових підприємств підтверджує позитивні очікування бізнесу від впровадження кас самообслуговування з метою істотного зростання операційної виручки. Каси самообслуговування вже впровадило багато "великих" рітейлерів, світових та наших: Rewe, Епіцентр, NOVUS, Сільпо, Maxima, Auchan. У наші дні ця тенденція накриває і мережі меншого формату. Немає сумнівів, що в найближчі роки ми будемо спостерігати повсюдне впровадження автоматичних кас без касирів (кас самообслуговування)!

Чому ми?

Виробництво Self checkout (КСО) освоїли сотні фірм, не тільки світових (Wincor, NCR) але і місцевих компаній. При цьому успіх автоматизації магазину шляхом впровадження SCO пов'язаний з "залізом" тільки в невеликому ступені. Ми пропонуємо вам не просто каси самообслуговування, а готове рішення по автоматизації, що включає: вивчення об'єкта автоматизації і бізнес-процесів на ньому, вибір конфігурації каси і поставку обладнання, його інтеграцію, і подальше сервісне супровід.

При цьому конфігурація конкретної каси самообслуговування може бути дуже різною, адже каси самообслуговування складаються з модулів і можуть мати безліч конфігурацій. Яка саме каса самообслуговування потрібна вам, що б інвестиції окупилися в мінімальні терміни, стає зрозумілим за підсумками проведеного нами консалтингового дослідження.

Більш детально про автоматизацію магазинів шляхом впровадження кас-самообслуговування, сервісі і ціною проекту ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на сайті.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору
,