Бажання
Додайте товари до списку бажань
Обладнання та рішення для Бізнесу - з Договором, безготівково!
0
Мій кошик

УФ лампи для грошей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ультрафіолетова лампа для грошей

Ультрафіолетова лампа для грошей (ультрафіолетовий детектор) простий пристрій, що застосовується на касі торгової точки для швидкої перевірки готівки паперових грошей. Разом з принтером чеків, грошовим ящиком і сканером штрих-коду ультрафіолетова лампа для купюр є звичним атрибутом торгівлі і застосовується в торговельних підприємствах будь-якого масштабу. Це простий і недорогий пристрій значно скорочує ризики отримання оплати фальшивими купюрами.

Як швидко перевірити гроші

Найпростіше захисне якість купюрних паперу, - відсутність світіння в променях ультрафіолету. Якщо купюра світиться - це говорить про хімічну обробку паперу, що в минулому часто застосовували зловмисники для додання папері необхідних властивостей (жорсткості, білизни) шляхом просочення звичайного паперу різними складами. До речі, якщо гроші випрати в пральній машині, через вплив порошку вони теж почнуть "світитися". Звичайно, сучасні зловмисники вдосконалили свої технології. Але і захист грошей теж покращився ...
Наприклад, за допомогою ультрафіолету можна виявити імітацію водяних знаків фарбою або маслом (зазвичай їх наносять на внутрішню поверхню, що склеюються разом сторін майбутньої підробленої купюри). Такий малюнок буде помітний в світлі УФ лампи для грошей вигляді світлого блакитного фону.

Крім того, в більшості сучасних банкнот присутні волокна (т.зв. конфетті), що світяться в ультрафіолетовому детекторі. Такі волокна можуть бути приховані в масі паперу, а можуть бути вдруковані в поверхню. У будь-якому випадку касир без праці і відразу помітить їх, піднісши гроші до детектора валют.
Багато елементів на поверхні сучасних паперових грошей друкують флуоресцентними фарбами, які світяться в детекторі валют. Такими фарбами можуть бути надруковані візерунки, серійні номери, малюнки. При цьому, при денному світлі такі фарби можуть бути як невидимими, так і видимими.

Ультрафіолетова лампа для грошей дозволяє виявити всі перераховані вище елементи захисту. Але і це ще не все. Багато детекторів валют можуть не тільки виявляти підробки своїм випромінюванням, але й мають додатковий функціонал: забезпечують нижнє підсвічування звичайним світлом для перевірки водяних знаків, мають лінійки для контролю розмірів банкноти, лупу для контролю дрібних елементів захисту (волокон, металізованої смуги).

Конструкція

Ультрафіолетові детектори валют можна поділити на дві групи, в залежності від джерела ультрафіолетового випромінювання. Бувають пристрої, що використовують УФ-лампи або УФ-світлодіоди. Перші відрізняються дешевизною, але УФ-лампи часто перегорають і вимагають заміни, що призводить до додаткових витрат на обслуговування, що досить накладно, особливо для великих мереж, яким «круговорот УФ-ламп» створює значні незручності. Другі, на базі світлодіодів, забезпечують дуже тривалий термін експлуатації без необхідності обслуговування, але коштують значно дорожче. Найбільш відомі виробники, представлені на українському ринку це: DORS, PRO, ТехноВДС, НВО Спектр. Модельні ряди містять різні за функціоналом пристрою, в металевих і пластикових корпусах, на основі ламп і світлодіодів. Використовуйте фільтри цього розділу для швидкого вибору необхідного саме вам пристрою.

Купити ультрафіолетову лампу для перевірки грошей

Замовити і купити ультрафіолетову лампу для грошей (інша поширена назва - УФ детектор банкнот) можна на сайті kvanto.com.ua. Крім цього ми може запропонувати і інше обладнання для торгівлі. Ми дорожимо кожним нашим партнером і розраховуємо на довгострокову співпрацю.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору
,