Samsung Onyx - революційні системи демонстрації кіно, орієнтовані на комерційні кінотеатри.

З часів появи кіно, вже більше 100 років, кіноглядачі спостерігають зображення, сформоване променем проектора і відбите від білого екрану. За ці роки конструкція кінопроекторів постійно еволюціонувала, розвиваючись у ногу з найсучаснішими технологіями, але принцип формування зображення на білому екрані залишався незмінним ...

На відміну від проекторів, екран Samsung Onyx не відбиває світло, а безпосередньо формує зображення на своїй поверхні, складеної з мільйонів найяскравіших світлодіодів. Кіноекрани Samsung Onyx забезпечують принципові переваги перед системами на основі проекторів:

  • Можливість передачі абсолютно чорного кольору на екрані. Темні сцени виглядають абсолютно по-новому на екранах Samsung Onyx - більш реалістично!
  • Максимальна яскравість екрану Samsung Onyx на порядок (в десять разів!) Вище ніж, яскравість екрану, досяжна при використанні найпотужніших проекторів (48 nit проти 500 nit).
  • Високий контраст (похідна від перших двох переваг ...), недосяжний при використанні проекторів.
  • Найширший діапазон кольорів, значно перевершує такий у світловідбивних систем.
  • Відсутність дисторсии по краях екрану, викликаної аберацією оптичної системи проектора. І хоча в останньому поколінні кінопроекторів дана проблема була практично вирішена, застосування екранів Samsung Onyx дозволяє в принципі забути про таке явище.
  • Збільшення місця для двох-трьох рядів сидінь для глядачів за рахунок відсутності операторської кімнати для розміщення кінопроектора.

sumsung-onyx-preimushhestva

Samsung Onyx - звук HARMAN Professional's JBL Sculpted Surround

Samsung Onyx це не тільки революційний кіноекран, це ще й професійний звуковий супровід кіносеансу! У 1969 році HARMAN поглинув JBL, а в 2017 Sumsung поглинув HARMAN - і в підсумку ми маємо неймовірний сплав передових технологій передачі та обробки звуку з фінансовою та інноваційною міццю Sumsung. HARMAN і JBL - визнані бренди в сфері виробництва професійного обладнання та комплектуючих, ПЗ для обробки та відтворення звуку. HARMAN Professional's JBL Sculpted Surround - технологія, що забезпечує об'ємне звучання в залі кінотеатру Samsung Onyx. Причому площа зони найкращого об'ємного звуку збільшилася в кілька разів у порівнянні із «звичайними» кіно-аудіо системами. А це означає, що ефект від перегляду буде максимальним для більшого числа глядачів. Захоплений глядач ходить в кіно частіше, і це вигідно в усіх відношеннях!

 

3D Samsung Onyx

Samsung Onyx ідеально підходить для демонстрації 3D-фільмів. Висока яскравість і насиченість кольорів в купі з кращою в галузі глибиною тривимірного зображення, створює новий рівень реалістичності 3D-кіно.

Визнання і успіх

За 2 роки, з моменту появи в 2017 році, кінотеатри, оснащені Samsung Onyx з'явилися в 17 країнах, іх кількість обчислюється десятками і зростає стрімко. Революційна технологія Samsung Onyx дарує глядачам, нову, недосяжну раніше якість кіно і стає новим стандартом. Ось, що думають про Onyx професіонали кіноіндустрії:

Девід Браун, Художник по світлу фільмів «Володар кілець» і «Аватар»: «З точки зору світла в кіноіндустрії перехід на світлодіоди був феноменальним. Можу лише прийняти, що ваш кіноекран додасть ще більше цінності тому, що ми бачимо, як глядач. Я думаю, це фантастика. »

Лео Баумгартнер, Керуючий директор Warner Brothers Pictures: «Колір дуже гарний і яскравий, плюс абсолютний чорний»

Ціна Samsung Onyx

Розмір інвестиції в систему Samsung Onyx залежить головним чином від розміру кінозалу. Залежно від розміру залу вибирається найбільш підходяща діагональ екрану Onyx (5, 10, 14 метрів) і склад акустичної системи. Після чого визначається обсяг і вартість робіт по монтажу та налагодженню системи. Основні етапи проекту:

  • Формулювання технічного завдання, термінів і бюджету
  • Узгодження технічного рішення і підписання договору
  • Доставка обладнання, монтаж, калібрування, введення в експлуатацію
  • Післяпродажне обслуговування

Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам в оснащенні кінозалу новітньою системою Samsung Onyx для максимальної віддачі вашого бізнесу.