Бажання
Додайте товари до списку бажань
Обладнання та рішення для Бізнесу - з Договором, безготівково!
0
Мій кошик

Сканери штрих-коду. Купить Datalogic, Zebra, Honeywell.

Сканери штрих-коду широко поширені пристрої для зчитування і декодування інформації зашифрованою в штрих-кодах. Пристрій незамінне в торгівлі, на складі і виробництві. Ми живемо в світі, де всі деталі і готові вироби, будь-які товари штріхкодірутся. Це абсолютно необхідно для автоматизації продажу товарів, для автоматизації складу, автоматизації магазину чи складального виробництва. Широта областей застосування сканерів штрих-коду привела до появи великої різноманітності цих пристроїв від великого числа виробників: Zebra, Datalogic, Honeywell, Scantech-ID, Geos, Argox. Різні сканери штрих-коду використовують різні технології зчитування, а крім цього мають зовсім різне виконання.

Види сканерів штрих-коду. Який купити? Від чого залежить ціна? Відмінність 1D від 2D?

  • Ручні сканери штрих-коду. Найбільш поширені. Ручний сканер штрих-коду має сенс купити для роботи на невеликому складі або на касах невеликих магазинів. При установці на касі сканер встановлюється стаціонарно в підставці і перемикається в автоматичний режим. В цьому режимі он відразу зчитує штрих-код товару, як тільки він потрапляє в поле його зору. Ціна ручного сканера для каси з підставкою не велика, однак він має суттєвий недолік - обмежений кут зчитування. Тому касиру доводиться точно позиціонувати ш-к товару і витрачати на це дорогоцінні секунди, що знижують пропускну здатність каси. Для усунення цього недоліку придумали ...
  • Стаціонарні (презентаційні) настільні сканери штрих-коду. У порівнянні з ручними габарити стаціонарних пристроїв помітно більше, але і кут зору теж значно ширше. Тепер касиру немає необхідності дуже точно підставляти ш-к для зчитування, можна робити це менш акуратно, а значить - більш швидко. Відповідно і ціна стаціонарного пристрою вище. Подальшою еволюцією зчитують ш-к пристроїв стала поява бі-оптичних сканерів - пристроїв, що вбудовуються в стіл каси.
  • Бі-оптичні сканери (Datalogic Magellan 9300i, Magellan 9400i, Magellan 9800i, NCR RealScan 74, RealScan77, RealScan 78, RealScan79e, Zebra MP7000) оснащені відразу двома сканирующими пристроями, для сканування товарів знизу і в фронтальній площині. Це значно спрощує і прискорює сканування. Касиру потрібно тільки приблизно позиціонувати штрих-код товару, а бі-оптичний сканер моментально просканує його на касі. З боку процес сканування виглядає так, ніби касир і не намагається зовсім, а просто проносить товари над столом каси. Бі-оптичний сканер може оснащуватися ваговій осередком. У цьому випадку нижня площину-поверхню сканера може зважувати, сканований на касі товар, що прискорює перевірку ваги касиром. Бі-оптичні сканер-ваги Datalogic, NCR, Zebra мають найбільшу ціну, але при цьому є неодмінним атрибутом усіх супермаркетів, тому що є ефективним інструментом підвищення продуктивності каси, прикладом правильної автоматизації магазина. Для магазинів з великим числом покупців на касі - купіть вбудовується бі-оптичний сканер однієї з компаній: Datalogic, NCR, Zebra
  • Промислові ручні сканери для складу або роботи під відкритим небом - сканують штрих-код у найсуворіших умовах. Чи не бояться холоду, вологи, падінь на бетонну підлогу. Промислові сканери штрих-коду виготовляють в прогумованому корпусі, мають високу надійність. Купити промисловий сканер штрих-коду абсолютно необхідно, наприклад, для продажу будівельних матеріалів з відкритих майданчиків спеціалізованих магазинів.

Для ручних сканерів штрих-коду важливим критерієм для вибору є спосіб комунікації з базою, по кабелю або по бездротовому інтерфейсу Wi-Fi або Bluetooth. Бездротові сканери незамінні на складі, на касах оптових магазинів, при скануванні габаритних товарів. Найбільше купують бездротові сканери штрих-коду з інтерфейсом Bluetooth, їх ціна нижче ніж у бездротових сканерів з Wi-Fi. Але сканери Wi-Fi забезпечую передачу інформації з великих відстаней. Тому для великого складу купуйте бездротовий сканер штрих-кодів з Wi-Fi не дивлячись на його ціну.
При виборі та купівлі сканера потрібно також взяти до уваги технологію скануючого модуля сканера штрих-кодів. Так як технологія багато в чому визначає ціну і види штрих-кодів які може вважати пристрій.

  • Лазерний сканер штрих-коду - представник застарілої лазерної технології. Зчитує тільки 1D лінійні штрих-коди (EAN-8, EAN-13, UPC, Code128, Code 11, Code 25, Code 39, Codabar, Code 93 і т.д.). Не в силах зчитувати 2D штрих-коди і не може зчитувати ш-к з екранів мобільних пристроїв. До теперішнього часу лазерні пристрої практично не застосовуються.
  • Лінійний іміджер - сканер використовує в якості елемента, що зчитує лінійку світлодіодів. Прекрасно зчитує 1D штрих-коди з екранів мобільних телефонів і планшетів, але не може зчитувати 2D штрих-коди (QR-code, PDF417, Datamatrix, Aztec). Ціна такого пристрою низька. Купити сканер-іміджер штрих-коду доцільно, якщо зчитування 2D штрих-кодів НЕ передбачається.
  • 2D іміджер - використовує CMOS або ССD-матрицю для зчитування інформації. Може зчитувати як 1D так і 2D штрих-коди з будь-яких світлих поверхонь, включаючи екрани мобільних телефонів і планшетів. Найбільш універсальний варіант, що забезпечує зчитування максимально великої кількості штрих-кодів. Сканери, що використовують технологію 2D іміджер впроваджуються повсюдно у всіх типах скануючих пристроїв. Вибираючи і купуючи 2D іміджер ви можете бути впевнені, що ваш сканер для каси, магазину, складу, буде актуальним навіть через кілька років.

У нас в каталозі ви можете вибрати самостійно або отримати консультацію, дізнатися ціну і купити будь-який 1D або 2D сканер штрих-коду Zebra, Datalogic, Honeywell, Scantech-ID, Geos, Argox для каси, складу, виробництва.

Вгору