Рекламні відеовітрини та відеостенди (вуличні дисплеї) для застосування всередині і зовні приміщень спеціально призначені для відображення реклами та динамічного відеоконтенту з підвищеною яскравістю.

Типове застосування відеовітрин та відеостендов:

  • У вітринах магазинів, кафе, ресторанів
  • На зупинках громадського транспорту
  • У якості придорожніх відеостендів (аналогічних білбордам, сітілайтам, або вбудованих в піллони, піллари)

videovitrina-videostend-led

На відміну від звичайних дисплеїв і телевізорів рекламні відеостенди і відеовітрини забезпечують:

  • Яскравість щонайменше 2500 nits - для відображення соковитого яскравого зображення, добре помітного в умовах денної освітленості - навіть під прямими сонячними променями.
  • Тривалий термін експлуатації в умовах безперервної роботи в режимі 24/7, без помітного зниження яскравості зображення протягом багатьох років.
  • Автоматичне регулювання яскравості в залежності від умов освітленості: в яскравий сонячний день яскравість буде максимальною, а вночі - знизиться.
  • Інтеграцію з системами управління медіаконтентом, такими як, наприклад, Samsung SMART Signage Platform

На відміну від відеовітрин, розрахованих на роботу всередині приміщення, відеостенди (вуличні дисплеї) призначені для роботи на вулиці, захищені від попадання вологи і пилу, мають діапазон робочих температур від -30 до +50 С.

Відевітрини і відеостенди (вуличні дисплеї) випускаються в двох варіантах виконання - двосторонні і односторонні, для відображення відеозображення з однієї або з двох сторін.

Ціна відевітрини та відеостенда

Ціна залежить від розмірів екрану, умов освітленості, умов роботи, запланованої відстані екрану до цільової аудиторії, конструктивного виконання, ступенів захисту. Цінова пропозиція формується індивідуально. Для формування комерційної пропозиції зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.