videomenu-menuboard

Відеостіни і відеоменю на базі професійних LCD-панелей застосовуються в бізнесі вже більше 20 років. Технічно відеостіни і відеоменю ідентичні, можна сказати, що відеоменю (Digital MenuBoard) являє собою відеостіну, складену з одного ряду LCD-дисплеїв. Характерною рисою LCD-технології є наявність рамки (0,88-3,5мм або більше) навколо кожного екрану з якого складається відеостіна або відеоменю, що зазвичай не є проблемою для сприйняття контенту. Якщо ж наявність рамки не прийнятна - зверніть увагу на нові LED-відеостіни, які збираються з LED-панелей, позбавлених видимих ​​рамок.

video-wall

Як було сказано вище, LCD-відеостіна або LCD-відеоменю збирається з окремих т.зв. професійних LCD-панелей, функціонально схожих на звичайні LCD-дисплеї / телевізори, однак, мають принципові відмінності від них.

Переваги професійних LCD-панелей для відеостін від звичайних LCD-дисплеїв і LCD-телевізорів

 • Працюють мінімум 16 годин щодня, сім днів на тиждень. Режим роботи 16/7 або 24/7 є найважливішою характерною рисою Професійних LCD-панелей. Залежно від конкретної моделі, виробник гарантує 5840 (в режимі 16/7) або 8760 годин (в режимі 24/7) безперервної роботи на рік. Протягом багатьох років ... Такий напружений режим експлуатації визначає особливу конструкцію Професійних LCD-панелей і їх відносно високу вартість у порівнянні зі звичайними LCD-телевізорами і моніторами.
 • Яскравість від 300nit до 700nit, а пікова яскравість може становити 4000 nit, що гарантує насичене соковиту картинку при перегляді всередині приміщення.
 • Мінімальна товщина рамки навколо екрану (0,88-3,5 мм або більше).
 • Кут огляду не менше 178º по горизонталі та вертикалі гарантує, що картинка буде виглядати однаково з якого боку ви б на неї не дивилися.
 • Підвищена матовість екрану. У той час, як більшість LCD-моніторів і телевізорів мають глянцеві екрани, екран професійних панелей - матовий. Так як відеостіна або відеоменю розташовується в приміщеннях з великою кількістю джерел світла, виробник подбав про те, щоб мінімізувати світлові відблиски, що заважають перегляду картинки.

Хоча LCD-відеостіна і відеоменю збираються з окремих професійних LCD-панелей, вони не є просто «великим складним екраном», а складним апаратно-програмним рішенням, що включає важливі інструменти з управління відеоконтентом.

Система для управління відеоконтентом

 • Кожен професійний дисплей, що становить відеостіну або відеоменю (Digital MenuBoard) може відображати як частину загальної картинки, так і відокремлений відоконтент. Той чи інший варіант використання визначається керуючим ПО, вбудованим в LCD-панель або встановленому на окремому медіаплейера, що підключається до відео стіни. Приклад такої системи для відеостін Samsung: медіаплеейер UHD Signage Player Box з встановленим ПО MagicINFO S Player.
 • Розклад демонстрації того чи іншого вмісту - стандартна функція систем управління відеоконтентом, є частиною керуючого ПО.
 • Інтеграція з зовнішніми джерелами даних, для відображення інформації в режимі реального часу. Затребувана функція для відеоменю (Digital MenuBoard), що відображає ціни на страви, і черпає дані з облікової програми ресторану. Інший приклад інтеграції: відображення в on-line режимі біржових зведень або курсів валют на відео стіни бізнес-центру. Для відеостін на базі професійних панелей Samsung подібний функціонал реалізується за допомогою платформи Samsung SMART Signage Platform (SSSP)

Ціна відео стіни і відеоменю

Вартість відеостіни включає не тільки ціну професійних панелей, але доставку, монтаж, калібрування, навчання персоналу. Важливі зауваження до деяких пунктів:

 • Монтаж стіни може проводитися як нашими, так і вашими фахівцями під нашим наглядом або за нашими інструкціями.
 • Калібрування є важливим і необхідним етапом введення в експлуатацію. Одна і теж картинка на LCD-панелях з різних партій може виглядати по-різному - ледь помітно відрізнятися у відтінках, що нормально для окремих панелей, але абсолютно неприпустимо для завдання відображення загальної картинки. Що б картинка на всіх панелях виглядала однаково, після інсталяції проводиться процедура точного налаштування (калібрування) квітів на кожній панелі.
 • Швидке навчання персоналу роботі з ПЗ для управління відеоконтентом

Для замовлення комерційної пропозиції просимо вас зв'язатися з нашими менеджерами, попередньо підготувавши наступну інформацію:

 • Мета для бізнесу (опишіть завдання яку повинна виконувати відеостіна / відеоряд (зміст відеоконтенту, структура зображення); чи можливо масштабування проекту в майбутньому на інші об'єкти)
 • Розмір відео стіни / відеоряду (ширина / висота)
 • Умови розміщення (описати приміщення, розташування по відношенню до джерел світла)
 • Режим роботи (годин на добу, днів на тиждень)
 • Умови кріплення (к стене з якого матеріалу або до стелі якої висоти і т.п.)
 • Термін реалізації проекту (до певної дати? 1/2/3 місяці?)