Перейти до вибору...

Якщо ви шукайте телевізор з діагоналлю більше 100 дюймів (2.5 метри), значить вам необхідний екран, зібраний з т.зв. «професійних відео (LED) панелей». На відміну від великого телевізора, такий екран не можна купити в зборі, через дуже великі габарити та вагу. Екран з великою діагоналлю збирається на просторовій сталевий рамі з окремих професійних LED-панелей, з'єднаних в стик, без помітних швів.

ekran-kinoteatr-super-tv

Монтаж рами, установка та подключення панелей, калібрування екрану - три обов'язкових етапи перед початком використання суперекрану вашого особистого домашнього кінотеатру.

Загальна вартість рішення залежить від площі екрану домашнього кінотеатру, роздільної здатності екрану, вартості послуг з інсталяції, вартості послуг калібрування відеопанелей. Всі панелі об'єднуються під управлінням центрального електронного блоку, який ділить зображення екрану на індивідуальні частини і забезпечує ідентичну передачу кольору на всіх панелях. Кожна видеопанель відображає свою частину медіаконтенту, таким чином глядач бачить єдине цілісне зображення і не помічає стики панелей.

Найбільших успіхів в технології проектування, у виробництві професійних панелей і систем управління медіаконтентом досягла компанія Samsung.
Для екранів кінотеатрів, складених з професійних LED-панелей характерно висока якість зображення, що відповідає стандартам 1080p Full HD, 4K UHD, 8K UHD.

Full HD, 4K, 8K - стандарти високоякісного зображення

«720p HD», «1080p Full HD» (або просто «Full HD»), «4K UHD» (4K), «8K UHD» (8K) - стандарти, що визначають з якого числа окремих точок, складається зображення, що відображається екраном ( неважливо монітора або домашнього кінотеатру). Екран, що задовольняє стандарту «1080p Full HD» здатний відобразити 1920 х 1080 пікселів по горизонталі і вертикалі відповідно, а екрани стандарту «4К UHD» відображають картинку 3840 х 2160 пікселів, що робить зображення 4К неймовірно деталізованим і реалістичним! Зображення 4K складається з в чотири рази більшої кількості точок (пікселів), ніж зображення Fill HD. Звичайно, що б 4К-екран продемонстрував весь свій потенціал, важливо відображати на ньому медіа контент, записаний «в 4К».
Різницю в кількості точок, що відображаються різними стандартами, наочно демонструє схема нижче:

full-hd-4k-8k

Провідні стрімінгові сервіси Netflix, Vimeo та Youtube вже сьогодні надають частину контенту в 4K, і декларують плани поширення сервісів в 8K. Основними джерелами високоякісного відеоконтенту в форматі 4K та 8K є Blu-Ray відеодиски формату BDXL і звичайно, сучасні відеоігри.

Ціна екрану домашнього кінотеатру

Ціна екрану залежить від розміру діагоналі, роздільної здатності екрану (Full HD, 4K, 8K), умов монтажу. Звертайтесь до наших менеджерів для формування цінової пропозиції.