Бажання
Додайте товари до списку бажань
Обладнання та рішення для ТРЦ, магазинів, HoReCa
0
Мій кошик

Принтери для кольорового та однокольорового друку по пластиковым карткам

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якщо для вашого бізнесу потрібні ідентифікаційні кольорові бейджики, пластикові посвідчення, картки клієнтів на знижку, персональні картки-ключі для контролю доступу співробітників, барвисті бейджики для відвідувачів заходу, для VIP-персон, представників преси або для інших випадків, купуйте карткові принтери для односторонньої і двосторонньої, кольоровий і одноколірної друку за стандартними пластиковим ПВХ картками. Устаткування (карткові принтери Zebra моделей ZC100, ZC300, ZC350, ZXP Series 3, ZXP Series 1, ZXP Series 7, ZXP Series 9, ZC10L) надрукує будь-які пластикові картки (банківські карти, картки стандартів CR79, CR80 ISO 7810, Type ID-1) товщиною 10-40 mil дуже швидко. На нашому сайті ви можете вибрати кольоровий принтер для друку по пластикових картках в будь-якої конфігурації. Доступні моделі для одно- і двосторонньої друку, а також моделі з можливістю не тільки друкувати, а й кодувати картки (записувати інформацію на магнітну смугу картки, або в чіп). У нас ви можете дізнатися ціну і купити карткові принтери для кольорової і одноколірної друку по пластикових картках. Крім принтерів доступні оригінальні витратні матеріали для друку на пластикових картках: кольорові стрічки, ріббони, картриджі для карткових принтерів Zebra.

За допомогою принтерів карток Zebra ви зможете роздруковувати графічні елементи, які змінюють колір. Такі навпочіпки дуже складно підробити. Інноваційна фарбувальна стрічка кольору металік дозволяє виділяти об'ємні на карті елементи, такі, як, наприклад, логотип компанії, ім'я клієнта, або номер банківського рахунку. Використовуючи нові оригінальні фарбувальні стрічки (ріббони) Zebra ви можете роздруковувати пластикові картки з т.зв. "водяними" знаками, які видно тільки при певному нахилі поверхні карти або в променях УФ-лампи, завдяки чому збільшується ступінь захисту картки. А ще карту можна покрити спеціальним прозорим захисним лаком, в цьому випадку пластикові кольорові картки можна буде використовувати до п'яти років.

Якщо купити картковий принтер Zebra, то за його допомогою можна легко виконати будь-яку друк по пластику і закодувати карту. Звертайтеся до наших фахівців щоб дізнатися ціну карткового принтера для кольорової і одноколірної друку по пластикових картках і отримати грамотну консультацію який принтер вибрати.

Вгору
,