Бажання
Додайте товари до списку бажань
Обладнання та рішення для ТРЦ, магазинів, HoReCa
0
Мій кошик

Kyocera

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Корпорація Kyocera була заснована в 1959 р доктором Казуо Інаморі. Д-р Інаморі, голова корпорацій Kyocera і DDI, - один з найбільш процвітаючих і шанованих підприємців Японії, автор кількох книг (книга "Пристрасть до успіху"), засновник Inamori Foundation і премії Kyoto Prize.

Асортимент продукції - від збірки і виробництва компонентів для мікроелектроніки до оптичних і електронних систем, включаючи фотоапарати, лазерні принтери і обладнання для телекомунікацій.

У 1999 році Kyocera Corporation і Mita Industrial Co. Ltd. в результаті злиття утворили корпорацію Kyocera Mita. Нова компанія, об'єднавши технічний потенціал обох компаній у виробництві першокласних принтерів і копіювальних апаратів, стала новим членом всесвітньої групи Kyocera.

Лінійка продуктів Kyocera Mita включає в себе лазерні принтери, цифрові копіювальні апарати, факсові та багатофункціональні пристрої. Злиття двох корпорацій дозволило почати процес інтеграції технологій, завдяки якому ефективно розвиваються нові напрямки, удосконалюються і відточуються унікальні технології.

Офіс корпорації Kyocera Mita розташовується в Осака, Японія.
Європейська штаб-квартира, керівна продажами в Європі, Африці і на Близькому Сході, знаходиться в передмісті г.Амстердама, Нідерланди.

Розгорнути
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору